Bazénové centrum České Budějovice

Bazény jsou běžnou a finančně dostupnou součástí snad každé zahrady. Nejen rodiny s malými dětmi ocení pohodlný přístup k osvěžení a koupání po celé léto. Dopřejte si bazén i vy. Nemusíte se spoléhat na katalogová řešení velkých firem. Jsme tu pro vás.

Díky přístupu k vlastní výrobní lince a dlouholetým zkušenostem vám můžeme nabídnout službu zakázkové výroby. Řídíme se především vašim přáním. Bazén můžeme maximálně přizpůsobit velikosti vaší zahrady, řešení domu i okolí.

Můžeme vám nabídnout základní typy bazénů

 

  • plastové bazény
  • foliové bazény
  • nadzemní bazény


Plastové bazény mají svou velkou výhodu v odolnosti vůči mechanickému poškození. Foliové bazény nabízejí větší variabilitu v zamýšleném tvaru. Jsou vhodným a finančně nenáročným řešením. Využití nachází i při rekonstrukci starších bazénů. Nadzemní bazény patří mezi stále velmi oblíbené, nevyžadují technicky náročnou přípravu. Samozřejmou vlastností všech zmiňovaných typů bazénů je vysoká odolnost vůči UV záření, barevná stálost a zdravotní nezávadnost. Povrchy je možné ošetřovat běžnou bazénovou chemií.

V sídle naší společnosti si můžete prohlédnout některé z nejčastěji dodávaných typů bazénů. Rádi vám kdykoli poradíme a pomůžeme najít nejvhodnější typ – tvarem i hloubkou. Splníme vaše přání i v atypickém tvaru či řešení. Jsme si jisti, že bazén vytvoří z vaší zahrady krásné místo a po celé léto vám bude sloužit jako soukromá oáza.

Bazénové centrumBazénové centrum