Jímky – skladovací nádrže, České Budějovice

V dnešní době je odpadní kanalizace nutná pro každý objekt. Je-li nedostatečně vyřešen odtok nežádoucích odpadní vody do místní kanalizace, je nutné zajistit její odtok a následné dočasné umístěni ve skladovací nádržijímce.

Vhodným řešením pro tento případ je zajištění a zabudování odpadní jímky, tedy skladovací nádrže. Jímky jsou nejvíce využívány u rodinných domů, bytových domů, komerčních prostor i větších chat.

Jak jímky fungují a jakou službu nám nabízí?

Jímky mají za úkol akumulovat nežádoucí odpadní vodu. Tyto skladovací nádrže jsou vyrobeny ze speciálních odolných plastů a jsou vhodné tam, kde není objekt napojen na centrální kanalizační zařízení.

Skladovací nádrže si žádají pravidelné zbavení odpadních vod fekálním vozem. Není-li dostupnost této služby snadná, je možná zapojit několik odpadních jímek za sebou. Tím zajistí dostatečný prostor pro zachycován nežádoucích odpadních vod.

Současný trh nabízí snad nekonečný výběr z odpadních jímek. Naše společnost Izoplast a. s. České Budějovice vám ráda pomůže vybrat tu správnou jímku pro váš objekt.

Pro správný výběr existuje hned několik kritérií, podle kterých bychom se měli řídit. Mezi ně patří následující atributy:

  • počet členů domácnosti, jež bude odpadní jímku „využívat“
  • volný prostor pro zabudování skladovací nádrže
  • vzdálenost skladovací nádrže od objektu a další aspekty

 

Jímky naší společnosti Izoplast a. s. nabízí svým uživatelům mnoho výhod:

  • maximální vodotěsnost a odolnost proti chemikáliím, zamezení vniku povrchových vod
  • vysoká životnost, přijatelná cena
  • snadná manipulace a instalace
  • možnost pořízení jímky o různých velikostech

 

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

 

Další informace

Ceník - polypropylénové skladovací nádrže  - soubor ve formátu WORD